Masáže

 

 • Klasická masáž

  Uvoľnenie svalstva a prekrvenie organizmu. Masáž s vonnými olejmi trvá 30 min. Čiastočná masáž (chrbát a šija) je v dĺžke 15 min.

 • Masáž s vonnými olejmi

  Uvoľnenie svalstva a prekrvenie organizmu. Masáž s vonnými olejmi.

 • Reflexná masáž chodidiel

  Prevádza sa manuálne na chodidle, končekmi prstov bez masážneho prostriedku. Najprv sa uvoľnia chodidlá jemnou masážou, potom nasleduje tzv. základná vyčisťovacia masáž (pomáha vylúčiť z organizmu toxíny) a ďalej masáž zameraná na stimuláciu zón, ktoré súvisia s neuveriteľným množstvom telesných orgánov, funkcií a systémov. Dĺžka masáže je 30 min.

 • Reflexná masáž liečebná

  Prevádza sa manuálne, najmä končekmi prstov bez masážneho prostriedku, tlakom na suchú kožu rôzne hlboko do podkožného väziva v miestach, ktoré sú reflexne zmenené. Tieto zmeny sú viditeľné zrakom na koži, alebo ich môžeme nájsť hmatom v podkoží.

 • Kráľovská (Ajurvédska) olejová masáž

  Indická masáž celého tela teplým olejom s relaxačnými a antidepresívnymi účinkami. Táto masáž napomáha celkovej harmonizácii tela a duše, uvoľňuje stuhnuté svaly, zvyšuje telesnú výkonnosť a zlepšuje kvalitu spánku. K dosiahnutiu týchto účinkov sa používajú špeciálne oleje s obsahom liečivých korienkov a byliniek.

  Doprajte si neopakovateľný pôžitok z luxusnej masáže. Dĺžka masáže je 60 min.

 • Indická masáž hlavy

  Táto masáž uvoľňuje napätie a stres, únavu a zaručuje okamžitú úľavu, má vynikajúce účinky na podporu rastu a kvalitu vlasov. Pri masáži sa kladie dôraz na dôležité energetické centrá na hlave, tvári a šiji.  Po niekoľkých opakovaniach dokáže zastaviť migrénu.

  Dĺžka procedúry je 45 min.

 • Podvodná masáž

  Subaquálna masáž sa prevádza usmerňovaným prúdom vody na veľké svalové skupiny (stehná, zadok) a na oblasť krížov a bedrových kĺbov. Vykonáva sa vo vani pod vodou. Dĺžka procedúry je 15 min.

 • Masáž lávovými kameňmi HOT STONE

  Masáž celého tela teplými lávovými kameňmi a teplým havajským olejom. Klientom zabezpečí nezameniteľný pocit, oddych a relax. Dĺžka masáže je 60 minút.

 • Masážne kreslo

  Kreslo sa vyznačuje elegantným vzhľadom a najmodernejšou technológiou. Zastupuje maséra a po termálnom kúpeli ponúka klientovi príjemný zážitok z masáže.

 • Bankovanie

  Sklenené banky sa aplikujú predovšetkým na chrbát. Bankovanie reguluje tok energie a krvi, napomáha vytiahnuť škodlivé látky na povrch a vylúčiť ich. Rozhýbe energiu a krv, otvára kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov pod kožou.

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení