Skrášľujúce procedúry

 

 • Peeling – anticelulitídový

  Osviežujúce a anticelulitídové účinky. Vysoký obsah extraktu z pomarančov a éterického oleja z citrusov má osviežujúci efekt na unavený organizmus. Regeneruje telo a aktivuje myseľ. Podporuje látkovú výmenu, zmierňuje prejavy celulitídy a napína pokožku.

 • Vyhladzujúci peeling

  Vyhladzujúce a reflexné účinky. Táto procedúra má ukľudňujúce a osviežujúce účinky na pokožku tela.

 • Kakaový zábal na tvár

  Kakaový zábal zabraňuje prenikaniu voľných radikálov, má harmonizujúce, jemne stimulujúce a detoxikačné účinky. Účinky čokoládovej masky :

  - umožňuje efektívne vstrebávanie antioxidantov, minerálov, vitamínov a aminokyselín cez pokožku

  - podporuje odplavovanie nežiadúcich a toxických látok

  - pôsobí na cievne zakončenia v pokožke tváre a aktivuje látkovú výmenu

 • Zoštíhlenie Prestige body Wrap

  Telový zábal, pri ktorom sa do pokožky vmasíruje špeciálny krém a obalí sa špeciálnou fóliou. Nasleduje hodinový relax. Pre výraznejší účinok sa odporúča opakovanie viackrát.

 • Body forming – Majster tvarov

  Nenáročné cvičenie na 8 stoloch poháňaných elektromotorom na precvičovanie jednotlivých svalových skupín. Cvičenie zlepšuje hybnosť kĺbov, naťahuje skrátené svaly, spevňuje svaly na precvičovaných partiách a tým upravuje a zoštíhľuje postavu. Cvičenie trvá 60 min.

 • Rolletic – masážny stroj proti celutitíde

  Prekrvenie a povzbudenie látkovej výmeny napomáha odbúravaniu tukových vankúšikov a odstraňovaniu celulitídy. Procedúra trvá 60 min.

 • Solárium

  Solárium je rýchla cesta, ako zhnednúť, a opálenú pleť tu majú možnosť získať aj ľudia, ktorí na slnku chytajú farbu len veľmi ťažko.

  Vertikálne turbo solárium pomáha telu vytvoriť hormóny a životne dôležitý vitamín D, ktorý má veľký význam pre stavbu kostí, zubov a vlasov. Jeden žetón umožní opaľovanie počas doby troch minút.

 • Zlatá terapia

  Ošetrenie pleti pomocou masky, ktorá obsahuje výživné minerály a čiastočky 24 karátového zlata. Maska vyhladí pleť na tvári a dodá všetky potrebné výživné látky. Pleť je po ošetrení jemnejšia a viditeľne svetlejšia.

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení