Termálne bazény

 

 • Jaskynný parný kúpeľ – Európsky unikát

  Pýchou našich kúpeľov je Jaskynný parný kúpeľ - „Parenica“, prírodne vytvorená jaskyňa s hypertermálnou minerálnou vodou a vysokým obsahom magnézia a kalcia. Liečivá voda s teplotou 42°C pôsobí blahodárne na pohybové ústrojenstvo. Jaskynný parný kúpeľ je jedinečný v celej Európe a je vyhľadávaný nielen domácou, ale aj zahraničnou klientelou. Celá procedúra v Jaskynnom parnom kúpeli pozostáva z 20 min. pobytu v termálnom bazéne, nasleduje 20 min. oddychový zábal v príjemnej relaxačnej miestnosti a v prípade záujmu je možné dokúpiť si k procedúre aj 20 min. pobyt na masážnych kreslách. Počas celej procedúry je potrebné dodržiavať pitný režim. Jaskynný parný kúpeľ nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami, alebo vysokým krvným tlakom, či kŕčovými žilami. Rovnako nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Pobyt v Jaskynnom parnom kúpeli je vhodné vopred si rezervovať na recepcii kúpeľov z kapacitných dôvodov. OTVÁRACIE HODINY : Pondelok – Nedeľa : 9:00 hod. Posledný vstup : 19:00 hod. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny otváracích hodín.

 • Kúpeľ Márie Terézie

  Termálny liečivý minerálny kúpeľ v novozrekonštruovanom bazéne v antickom štýle sa nachádza v Kúpeľnom dome Márie Terézie. Tento oddychový bazén je rozdelený na dve časti, pričom teplota vody v jednej časti je 37 st. C a v druhej časti 39 st. C. Liečivá termálna voda pôsobí blahodárne na pohybové ústrojenstvo. Pobyt v kúpeli trvá 20 min., po kúpeli nasleduje oddychový zábal a relax v trvaní 20 min. OTVÁRACIE HODINY : Pondelok –Sobota : 8:00 hod. Posledný vstup : 17:00 hod.  Nedeľa : 9:00 hod. Posledný vstup : 17:00 hod. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny otváracích hodín. Vstup do termálneho bazénu si rezervujte priamo na recepcii kúpeľov. Vstup do kúpeľa Márie Terézie je povolený deťom od 8 rokov v doprovode dospelej osoby.

 • Banský termálny kúpeľ

  Termálny minerálny kúpeľ s teplotou 34°C-36°C.  využívajú klienti na vodný telocvik. Vzhľadom na rozmery bazéna 8 x 7m s hĺbkou 1,2 m je využívaný ako plavecký bazén. Tento termálny bazén veľmi radi využívajú aj rodičia s deťmi. Pobyt v bazéne trvá 60 min. (aj s prezliekaním) OTVÁRACIE HODINY : Pondelok – Piatok : 13:00 hod. Posledný vstup : 18:00 hod. Sobota – Nedeľa : 10:00 hod. Posledný vstup : 18:00 hod. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny otváracích hodín. Vstup do Banského kúpeľa je povolený aj s deťmi od 3 rokov v doprovode dospelej osoby. V prípade mladšieho veku dieťaťa, je povolený vstup len na vlastné riziko. Do Banského kúpeľa je potrebné priniesť si vlastný uterák. V prípade záujmu si môže klient zapožičať uterák na recepcii v hodnote 1,- €.

 • Termálny bazén Relax Thermal

  Bazén s liečivou termálnou vodou, ktorý sa nachádza v KD Relax Thermal s teplotou vody 34 st. C.

 • Termálny bazén v Kúpeľnom dome Goethe

  Oddychový sedavý bazén, ktorý sa nachádza v KD Goethe. Termálna voda dosahuje teplotu 37 °C a tento bazén majú možnosť využívať kúpeľní hostia, ktorí sú ubytovaní v KD Goethe a to od 7:00 hod. do 18:00 hod. (posledný vstup).

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení