Procedúry na zlepšenie lymfatického obehu

 

 • Body care

  Tento prístroj vykonáva pohyb pozdĺž osi tela, ale aj na nohách. Tým sa stavce a platničky pohybujú, čím sa dosiahne niekoľkonásobne vyšší účinok ako pri ostatných prístrojoch, alebo cvičeniach. Zabezpečená je tým stimulácia nervového systému, uvoľnia sa priedušky, zvýši sa množstvo kyslíka v krvi a v bunkách, čo urýchľuje látkovú výmenu buniek.

  Osmičkovým pohybom prístroj jemne pôsobí na stavce a platničky, čím sa uvoľňuje chrbtica a prekrvuje svalstvo. Dĺžka procedúry je 20 min.

 • Manuálna lymfodrenáž

  Veľmi jemná odborná masáž na povrchu tela krúživými pohybmi v smere toku lymfy. Lymfodrenáž má celkom iný postup ako klasická masáž, rozprúdením lymfatického obehu má detoxikačný účinok. Dĺžka masáže je 45- 60 min.

 • Prístrojová lymfodrenáž

  Tlaková masáž pomocou drenážnych nohavíc s dvanástimi komorami, postupne napúšťanými vzduchom. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu, odstraňuje dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré majú za následok zlú látkovú výmenu. Drenážou sa uvoľnia lymfatické uzliny a spriechodnia tak cievy, čím sa odpadové látky a toxíny prostredníctvom obličiek dostanú z tela von. Lymfodrenáž napomáha znižovaniu telesnej hmotnosti, zoštíhleniu problematických partií, odstraňovaniu celulitídy a lymfatických opuchov. Pri kŕčových žilách sa neodporúča. Dĺžka procedúry je 45 min.

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení