Masáže

 

 • Klasická masáž

  Uvoľnenie svalstva a prekrvenie organizmu. Masáž s vonnými olejmi trvá 30 min. Čiastočná masáž (chrbát a šija) je v dĺžke 15 min.

 • Masáž s vonnými olejmi

  Uvoľnenie svalstva a prekrvenie organizmu. Masáž s vonnými olejmi.

 • Reflexná masáž chodidiel

  Prevádza sa manuálne na chodidle, končekmi prstov bez masážneho prostriedku. Najprv sa uvoľnia chodidlá jemnou masážou, potom nasleduje tzv. základná vyčisťovacia masáž (pomáha vylúčiť z organizmu toxíny) a ďalej masáž zameraná na stimuláciu zón, ktoré súvisia s neuveriteľným množstvom telesných orgánov, funkcií a systémov. Dĺžka masáže je 30 min.

 • Reflexná masáž liečebná

  Prevádza sa manuálne, najmä končekmi prstov bez masážneho prostriedku, tlakom na suchú kožu rôzne hlboko do podkožného väziva v miestach, ktoré sú reflexne zmenené. Tieto zmeny sú viditeľné zrakom na koži, alebo ich môžeme nájsť hmatom v podkoží.

 • Kráľovská (Ajurvédska) olejová masáž

  Indická masáž celého tela teplým olejom s relaxačnými a antidepresívnymi účinkami. Táto masáž napomáha celkovej harmonizácii tela a duše, uvoľňuje stuhnuté svaly, zvyšuje telesnú výkonnosť a zlepšuje kvalitu spánku. K dosiahnutiu týchto účinkov sa používajú špeciálne oleje s obsahom liečivých korienkov a byliniek.

  Doprajte si neopakovateľný pôžitok z luxusnej masáže. Dĺžka masáže je 60 min.

 • Indická masáž hlavy

  Táto masáž uvoľňuje napätie a stres, únavu a zaručuje okamžitú úľavu, má vynikajúce účinky na podporu rastu a kvalitu vlasov. Pri masáži sa kladie dôraz na dôležité energetické centrá na hlave, tvári a šiji.  Po niekoľkých opakovaniach dokáže zastaviť migrénu.

  Dĺžka procedúry je 45 min.

 • Podvodná masáž

  Subaquálna masáž sa prevádza usmerňovaným prúdom vody na veľké svalové skupiny (stehná, zadok) a na oblasť krížov a bedrových kĺbov. Vykonáva sa vo vani pod vodou. Dĺžka procedúry je 15 min.

 • Masáž lávovými kameňmi HOT STONE

  Masáž celého tela teplými lávovými kameňmi a teplým havajským olejom. Klientom zabezpečí nezameniteľný pocit, oddych a relax. Dĺžka masáže je 60 minút.

 • Masážne kreslo

  Kreslo sa vyznačuje elegantným vzhľadom a najmodernejšou technológiou. Zastupuje maséra a po termálnom kúpeli ponúka klientovi príjemný zážitok z masáže.

 • Bankovanie

  Sklenené banky sa aplikujú predovšetkým na chrbát. Bankovanie reguluje tok energie a krvi, napomáha vytiahnuť škodlivé látky na povrch a vylúčiť ich. Rozhýbe energiu a krv, otvára kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov pod kožou.

 • Hĺbková bunková muzikoterapia

  Liečivé spojenie zvuku a vibrácie v liečivých frekvenciách zvukovo-vibračných rezonančných ladičiek. Jedinečná metóda, ktorá, spojením týchto dvoch elementov, priaznivo pôsobí na ľudské zdravie, psychickú pohodu, zharmonizuje telo, myseľ a dušu. Zároveň je to liečba a sprievodná liečba pri rôznych ochoreniach, ktorá má blahodárny účinok počas priebehu fyzického a psychického ochorenia s pozitívnym výsledkom.

 • Medová masáž

  Vynikajúci a veľmi pohodlný spôsob detoxikácie organizmu predstavuje medová masáž. Odstraňuje toxicitu z liekov, potravín, vplyvu životného prostredia. Sú to usadeniny, ktoré sa nahromadia v tkanivách, pretože ich telo nevie dostatočne vylúčiť vlastnými procesmi.

 • Moxovanie

  Moxovanie je súčasťou tradičnej čísnekj medicíny, ktorá k chorobám pristupuje na základe celostného prístupu, kedy sa sálavým hlboko prehrievajúcim teplom uvoľňujú akupunktúrne dráhy a aktivujú sa akupunktúrne body, čím sa znova nastoľuje rovnováha toku vitálnej energie Qi a v dôsledku toho aj samoliečiaca schopnosť tela.

 • Aromatická masáž

  Masáž je primárnou metódou v aromaterapii. Silice sú pred masážou zmiešané s olejom, ktorý je ich nosičom.
  Pri masáži vás najprv upúta vôňa, čoskoro však budete pociťovať i mnoho ďalších účinkov. Silice prenikajú pokožkou lepšie ako rastlinné oleje a za 20 - 30 min. sa dostanú do krvného obehu. Ich účinok na telo trvá omnoho dlhšie.
  V závislosti na vybraných siliciach a jednotlivcovi môže mať vôňa uvoľňujúci, alebo stimulačný účinok na zmysly a duševný stav. Už iba kvôli samotnej vôni môže mať masáž pozoruhodný účinok. Silice kombinované s masážou pomáhajú uvolniť stres a napätie, viaceré z nich pôsobia antibakteriálne a prinášajú úľavu niektorým vnútorným stavom rovnako ako kožným problémom, alebo napomáhajú ich zhojeniu. Masáž celkovo zlepšuje krvný obeh, kombinácia silíc a masáže je považovaná za stimulátor rastu kožných buniek a dodáva povrchu kože hladký vzhľad tým, že urýchľuje odstraňovanie starých buniek. Napomáha urýchliť elimináciu odpadových látok v lymfatickom systéme, ktorý čistí a vyživuje telo.

Chcete byť informovaní o dianí a akciách v našich kúpeľoch?

Sociálne siete

Buďte s nami v spojení